WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

III TURNUS AKCJI LATO 2017 (fotorelacja)

W dniach od 17 do 21 lipca 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbywały się letnie zajęcia dla dzieci w wieku 7-12lat pod hasłem "Wakacyjny klimat Pod Lipami". W ramach programu zrealizowano: podchody na Cytadeli, gry i zabawy integracyjne, warsztaty sportowe i plastyczne, wycieczkę na warsztaty do Starego ZOO, wycieczkę autokarową do Mniszek - Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej , spektakl "Żuk, Królewski Robaczek". Wszystkim uczestnikom III turnusu bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami a Rodzicom za ofiarowane nam zaufanie.

Więcej informacji na fanpage Domu Kultury na Facebooku. Zapraszamy!

II TURNUS AKCJI LATO 2017 (fotorelacja)

W dniach od 10 do 14 lipca 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbywały się letnie zajęcia dla dzieci w wieku 7-12lat pod hasłem "Wakacyjny klimat Pod Lipami". W ramach programu zrealizowano: podchody na Cytadeli, gry i zabawy integracyjne, warsztaty sportowe i plastyczne, wycieczkę na warsztaty do ICHOT Brama Poznania, wycieczkę autokarową do Pobiedzisk - Gród Pobiedziska oraz Park Miniatur, spektakl "Królewna Śnieżka" i warsztaty teatralne "Fabryka Kukiełek". Wszystkim uczestnikom II turnusu bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami a Rodzicom za ofiarowane nam zaufanie.

Więcej informacji na fanpage Domu Kultury na Facebooku. Zapraszamy!

 

 

I TURNUS AKCJI LATO 2017 (fotorelacja)

W dniach od 3 do 7 lipca 2017r. w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" odbywały się letnie zajęcia dla dzieci w wieku 7-12lat pod hasłem "Wakacyjny klimat Pod Lipami". W ramach programu zrealizowano: podchody na Cytadeli, gry i zabawy integracyjne, warsztaty sportowe i plastyczne, wycieczkę po stacji uzdatniania wody AQUANET, wycieczkę autokarową do Swarzędza - Muzeum Pszczelarstwa, warsztaty "Jak zostać królem?!" w Muzeum Archidiecezjalnym oraz spektakl "Zaczarowany Młynek" i warsztaty teatralne "Pan Skarpetka". Wszystkim uczestnikom I turnusu bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami a Rodzicom za ofiarowane nam zaufanie.

Więcej informacji na fanpage Domu Kultury na Facebooku. Zapraszamy!

 

 PSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.