WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Bloki Animacji / zapraszamy 22.04

Za nami pierwszy warsztat w ramach projektu "Bloki Animacji". Wspólnie z poetką i artystką wizualną Bianką Rolando napisaliśmy teksty piosenek. Jednak zanim to się stało każdy z nas musiał zmierzyć się ze sobą samym czyli określić swoja tożsamość poprzez wykonanie maski, a następnie zaprezentować się przed grupą. Zebrała się wspaniała grupa osób w różnym wieku chcących tworzyć. Zapraszamy na kolejne spotkanie, na którym pójdziemy o krok dalej.

Już w tą sobotę 22 kwietnia o godzinie 12:00 spotykamy się w studio nagraniowym na ul. Dożynkowej 9G aby wspólnie z profesjonalnymi muzykami pracować nad nagraniem płyty. Zapraszamy wszystkich spragnionych muzycznych eksperymentów. Wstęp wolny.

Więcej informacji na facebooku:

https://www.facebook.com/blokianimacji1/

 

Projekt "Bloki Animacji" jest realizowany przez Estradę Poznańską, we współpracy z Poznańską Spółdzielnią Mieszkaniową "Winogrady" oraz Stowarzyszeniem Kulturalnym "Winogrday". 

Sprzedaż Lokali

Wyszukiwanie

Pogotowie Tech

    

Przetargi Budowlane

Projekty Europejskie

Projekty EuropejskiePSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.