WTVK

Sprawdź opłaty

Wspólnoty

Pierwsze nagranie za nami

Pierwsze spotkanie w studio nagraniowym za nami. Ale projekt "Bloki Animacji" trwa nadal. Przed nami jeszcze dwa spotkania w studio. Każdy może do nas dołączyć i wykonać swoją piosenkę. Tak powstanie międzyosiedlowa winogradzka składanka czyli Muzyka z Wielkiej Płyty !

Zapraszamy do udziału w programie "Bloków Animacji". Po spotkaniach w studio nagraniowym będziemy tworzyć teledyski do naszych piosenek. Wstęp zawsze jest bezpłatny. Wystarczy trochę zapału do tworzenia i chęci do pracy w grupie.

 

Oprócz warsztatów, czyli twórczych spotkań na których zajmujemy się nagraniem płyty i wykonaniem teledysków, czekają nas jeszcze sąsiedzkie potańcówki i kino plenerowe. Niech to będzie okazja do nawiązania nowych sąsiedzkich znajomości i odświeżenia dawnych przyjaźni.

 

Projekt "Bloki Animacji" towarzyszy Festiwalowi Filmów Animowanych ANIMATOR w Poznaniu i jest realizowany przez Estradę Poznańską we współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalnym "Winogrady" oraz z Poznańską Spółdzielnią Mieszkaniową "Winogrady".

 

Sprzedaż Lokali

Wyszukiwanie

Pogotowie Tech

    

Przetargi Budowlane

Projekty Europejskie

Projekty EuropejskiePSM Winogrady, os.Przyjaźni pawilon 125B, 61-686 Poznan, tel. 61 630-32-00, 61 630-32-01, e-mail: office@psmwinogrady.pl
Wykonanie: Sp. z o.o.